Про нас

«ЗахідШина» - зимові шини, літні шини, шини б/в найкращої якості.  Автомобільні шини - дуже важлива частина будь-якого автомобіля, це повинен усвідомлювати кожен автовласник. Лише якісна гума може забезпечити безпеку.

Співпраця нашої компанії здійснюється лише з виробниками, які перевірені часом на наших та європейських дорогах. Саме тому, шини, що реалізовуються, відповідають найстрогішим нормам і не залежно від погодних умов забезпечують ідеальне зчеплення з поверхнею. Як літні, так і зимові шини поставляються компанією «Захід-Шина», мають найкраще співвідношення ціни і якості на сьогоднішній день.

Компанія пропонує широкий асортимент шин, так що наш товар може задовольнити клієнтів з різними запитами. Ми завозимо автошини провідних світових компаній, таких як MICHELIN і вхідних в неї брендів: Michelin, Bfgoodrich, Tigar, Kormoran, Kleber; GOODYEAR і вхідних в неї брендів: Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava, Debica; CONTINENTAL і вхідних в неї брендів: Continental, Matador, Barum, Gislaved, Semperit, Mabor; NOKIAN і вхідних в неї брендів: Nokian, Nordman; бренду Pirelli . Наш кваліфікований персонал надасть вам будь-яку необхідну допомогу. Ми виберемо для вас ті шини та диски, які відповідатимуть саме вашому автомобілю.

Ми реалізуємо зимові, літні шини, диски в Луцьку, але залучаємо покупців і з інших регіонів порівняно невисокими цінами. Наша компанія гарантує якість пропонованої продукції, тому, всі наші клієнти обов'язково повертаються до нас, щоб купити шини, диски саме у нас.

Скандинавська якість, помірна ціна – це кредо, поза сумнівом, асоціюється з нашою компанією.