DAYTON

dayton2
Дейтон Шин був заснований в 1930 році і штаб-квартира базується в американському місті Texoma. Історія шин Dayton почалася з простого рішення надавати клієнтам якісні та надійні послуги. Технологічні рішення, використовувані виробником гарантують високі параметри і елегантний стиль.
Дейтон - найменший і найменш відомий член Bridgestone Group, хоча фактично це - майже на три десятиліття, більш старий виробник шин, ніж японський гігант, частиною якого він є в даний час. Це був також один з будівельників американської шинної галузі, яка виникла в різних кутах штату Огайо.
Одна з цілей, яка є найбільш важливою для компанії - запобігання забруднення навколишнього середовища, що є пріоритетним завданням для шин Dayton, прийняття превентивних методів, щоб допомогти з охороною навколишнього середовища і скоротити негативний вплив на 99 відсотків. Дейтон Шин в даний час налічує близько 1800 співробітників. Компанія використовує інноваційні рішення, які обмежують забруднення в результаті їх природоохоронної діяльності.
Історія компанії Dayton Tires
Батьком-засновником Дейтона був Джон К. Хувен, відставний солдат і відомий місцевий бізнесмен. Перш, ніж він заснував Dayton Rubber Company у Гамільтоні, Огайо 17 травня 1905, він був залучений в такі області як сільськогосподарська модернізація та виробництво обладнання. Як глава DaytonRubberCompany, протягом перших двох років він успішно справив гумові вироби, такі як садові шланги, плащі, прокладки і різні елементи, використовувані в промисловому обладнанні.
 
У 1908 Hooven відвідав Джона А. Макміллана, молодого винахідника з Острови Принца Едуарда. Дейтон шукав ідеї для готового виробу, яке принесло б стійкий комерційний успіх у швидко розвивається шинної промисловості. Перші моделі шин Макміллана, рекламованих під гаслом: "For the man who wants to get rid of his tire troubles" (Для людей які хочуть позбутися від проблем з шинами), дійсно приносили Dayton Rubber Company популярність і значний прибуток. У 1913 фірма розширила свій діапазон, пропонуючи витончені автошини з білими сторонами. Макміллан таким чином почав свою власну кар'єру в компанії. Винахідник був винагороджений посадою генерального директора, і незабаром після цього був просунутий на президента. Під його лідерством в 1917 Дейтон почав будівництво великої фабрики на маршруті Залізниці Пенсільванії. Виробництво на заводі почалося тільки рік потому, і до 1920 вже працювало на повну потужність.
Іншою важливою фігурою в історії американської фірми був А.Л. Фрідландер, перший менеджер нової фабрики в Огайо. Freedlander, утворений як хімік і інженер, створив різноманітні програми, яке дозволили розширити асортимент продукції і виробити більше товарів в інших частинах гумового ринку. Компанія успішно увійшла в такі сектори як текстиль і спортивний інвентар. У 1936 Freedlander став новим президентом Дейтона - його кар'єра в фірмі протривала в цілому 52 року. Його великі плани були спочатку перервані раптовим початком Другої світової війни, коли фабрики фірми переключилися на військове виробництво, виробляючи такі вироби як паливні бочки, шлюпки і рятувальні жилети.
Daytonchanges - DAYCO і поглинання Firestone
У 1950-их компанія почала розширюватися в Сполучених Штатах, розширюючи діапазон його дій. У 1952 її купила American Latex Products Corporation Хоуторне, Каліфорнія. П'ять років по тому Дейтон став власником Cadillac Plastic та Хімічної компанії Детройта, виробника пластмасових труб, листів і шлюпок. Наприкінці десятиліття Дейтон прийняв Космос Hardman Лос-Анджелеса, фірма, продукти якої включали місця літака, внутрішні частини і гальмівні колодки і Metal Hose and Tubing Company Дувра, який зробив гумові шланги укріпленими зі сталевими волокнами. У 1959 Дейтонские шини дебютували на індійському ринку.
 
У 1960 Дейтон змінив свою назву на DAYCO Corporation і став роком опісля дочірнім підприємством американського шинного гіганта Firestone. Потрібно пам'ятати, що до того часу, крім чисто підприємницької діяльності, Дейтонские інженери були відомі протягом багатьох десятиліть за нововведення, які вони висувають у результаті дослідницької діяльності. Фірма була однією з перших в Сполучених Штатах, що почали продавати безкамерну шину, і також одним з перших виробників шин низького тиску.
Dayton разом з Bridgestone
У 1988 Dayton Tires разом з Firestone прибували під крилом японського сімейства Bridgestone. Спочатку нова власність дозволила американській фірмі продовжити розвиватися. Це дало старт виробництву шин для важких вантажівок, а так само як спортивних шин. У наступні роки важливість бренду на світовому ринку зменшилася, хоча сьогодні у нього все ще є майже 2000 співробітників, і його продукти відомі і продаються в таких країнах як Польща, де Дейтонские шини зроблений на фабриці Bridgestone в Познані. Так само виробничі потужності розташовані в Італії, Франції та Іспанії.