GT RADIAL

kartynka7

Торгова марка GT Radial належить компанії PT Gadjah Tunggal - одному з найбільших виробників автошин на азіатському континенті. Шини GT Radial йдуть на первинну комплектацію більшості корейських і японських автомобілів, так само бренд GT Radial користується популярністю і в країнах Євросоюзу.

Автошини GT Radial виготовляється на німецькому обладнанні за сучасними світовими технологіями. У складі гуми входить високоякісний індонезійська каучук, завдяки якому шина має високу зносостійкість. Ціни на шини GT Radial досить демократичні, що обумовлено використанням дешевої робочої сили і низькою вартістю іденізійского каучуку (компанія володіє власними плантаціями).

Найбільший завод GT Radial знаходиться в Джакарті (Індонезія). Підприємство відкрилося в 1951 році, і почало свою діяльність з відновлення шин. В даний час під маркою GT Radial випускаються шини для легкових автомобілів, автобусів, мікроавтобусів, вантажні шини. У розвиток виробництва щорічно спрямовуються великі суми інвестицій, а шини GT Radial виготовляються за останніми світовими технологіями.

Серед автолюбителів найбільш популярні такі моделі літніх шин як Champiro 728, Champiro BAX, Champiro BXT.

Власники позашляховиків і SUV воліють Champiro 75, Savero H / T і Savero A / T. Водії комерційних вантажівок і мікроавтобусів вибирають Maxmiler і Maxmiler-CX. Зимові шини Champiro WT Plus і Champiro WT-AX дозволять насолодитися безпечної їздою за помірні гроші. Maxmiler WT - якісна і надійна шина для мікроавтобусів і легких вантажівок.