HANKOOK

hankook55

Історія корейської корпорації Hankook починається в 1941 році з утворення компанії Chosun Tire Industrial Co., Ltd У 1955-му весь процес шинопроизводства об'єднався під одним дахом - у фірмі Hankook. І вже в 1968 була перейменована в Hankook Tire Manufacturing Co., Ltd.

У 1981 році відкривається представництво Hankook Tire America Corp. у США., а в 1996 - представництво в Нідерландах Hankook Tire Netherlands BV У 1999 році корпорацією Hankook - першою серед азіатських компаній - був підписаний контракт з Ford Motor Company на постачання шин.

На сьогоднішній день у Південній Кореї функціонують три заводи, причому один з них побудований недавно і обладнаний за останнім словом техніки. Це дозволяє керівникам фірми дивитися в майбутнє з оптимізмом і будувати далекосяжні плани. Так, якщо до початку XXI століття Hankook увійшов до десятки провідних виробників шин, то до 2007 року, по думці босів фірми, компанія повинна зайняти місце в п'ятірці. Цьому ж повинні сприяти представництва Hankook у ряді європейських країн, США та ін Той факт, що весь процес виробництва шин сконцентрований у Кореї, сприятливо впливає на якість продукції: так легше здійснювати контроль. Цим фірма вигідно відрізняється від конкурентів, чиї заводи розкидані по різних країнах світу, що значною мірою ускладнює відстеження якості продукції.

А між тим, деякі провідні світові автовиробники вже оцінили функціональні можливості шин Hankook і вибрали підприємство як офіційного постачальника. Німецький Opel вже ставить на машини корейську гуму, а автогіганти Японії ось-ось послідують прикладу колег-конкурентів із Західної Європи. І це при тому, що в Японії є свої виробники гуми, та ще які! Ймовірно, на рішення німців вплинули підсумки тестів, що відбулися в 1999-му і в 2000 роках, на яких шини Hankook незмінно потрапляли до трійки призерів.