KUMHO

kumho5

Свою діяльність компанія Kumho (Південна Корея) почала з 1961р., Випускаючи високоякісні автопокришки для різних областей застосування.

У 1991р. найавторитетніший американський журнал про шини "Tire Business" повідомив, що Kumho увійшов до першої десятки світових виробників шин, а в лютому 2000 року за повідомленням цього ж журналу, Kumho займає 9 місце в рейтингу серед 75 компаній з виробництва шин. Але компанія не задоволена своїм рейтинговий місцем у світі виробників шин і тому постійно працює над якістю виробленої продукції.

Виробництво Інженери Kumho важливу роль відводять дизайну автопокришки, для забезпечення безпеки і надійності управління автомобілем.

У лінійці моделей компанії Kumho представлені: спортивні високошвидкісні автопокришки, автопокришки комфорт класу і першокласні автопокришки для позашляховиків.

Літні шини Kumho і зимові шини Kumho - це завжди висока якість і хороші показники в експлуатації.

Досягнення Серед власників спортивних та тюнінгових автомобілів заслуженою славою користується автопокришка Ecsta SPT KU31, яка випускається аж до розміру 275/30 R20. Останнє досягнення Kumho в ранзі шин 4х4 є шина ECSTA STX, а серед зимових шин, шини Kumho KW 19 і Kumho KW 11 розроблені із застосуванням комп'ютерного проектування та спеціальної гумовою сумішшю в області установки шипів, адаптованої для північних умов.

Партнери KUMHO підписав п'ятирічний контракт з Circuit Park Zandvoort і став офіційним постачальником шин для Marlboro Masters Формули III. Як частина довгострокової угоди, Корейський виробник шин буде поставляти свої шини ECSTA Формулі III на 50 автомашин також як, і надавати технічну підтримку на знаменитих змаганнях у Зандвурте в Нідерландах.