SAVA

sava47

SAVA - відома європейська марка автошин, що пропонує широкий асортимент продукції для легкових і вантажних автомобілів, а також легких вантажівок. Вже 80 років успішно ведеться виробництво шин цієї марки в Словенії. Компанія Sava була придбана корпорацією Goodyear Tire and Rubber в 1998 році. З цього часу завдяки широко розгалуженої дистриб'юторської мережі і технологіям корпорації Goodyear Sava стрімко завойовує ринок.

SAVA - це одна з найбільших і найбільш успішних компаній в Словенії, яка займає приблизно 65% внутрішнього ринку і велику частину ринку Югославії. Також вона добре відома по всьому світу: у Східній та Західній Європі, Південній Америці, на Близькому Сході та в Азії.

Щорічний обсяг випущеної продукції перевищує 6 мільйонів шин для легкових, вантажних автомобілів і для мікроавтобусів.

Сертифікати якості ISO 9001, ISO 9002, а також сертифікат екологічної безпеки ISO 14001 підтверджують, що Sava-компанія, яка відповідає всім сучасним вимогам.

У липні 2001 року Sava отримала сертифікат ISO TS 16949, який видається найкращим постачальникам автомобільної промисловості. Цей сертифікат ISO TS 16949 є важливою конкурентною перевагою при виборі виробником автомобілів постачальника шин і надає компанії Sava безліч нових можливостей у майбутньому.

Процес виробництва шин марки Sava відповідає вимогам міжнародного стандарту EAQF.

Як все було ...

1 липня 1998

Світовий лідер у виробництві шин компанія Goodyear спільно зі словенською компанією Sava dd, заснованої більше 80 років тому, створює підприємство Sava Tires. Дистрибуторська мережа Sava Tires охоплює всі країни колишньої Югославії.

1 грудня 1999

Sava Tires стає власником екологічного сертифікату ISO 14001. З цього моменту починається виробництво великогабаритних шин і шин для спецтехніки.

2000

Загальний обсяг продажів Sava сягає 6,5 мільйонів шин на рік.

2001

Sava Tires нагороджується сертифікатом якості ISO 9002, що стає доказом того, що Sava виготовляє шини, що відповідають найвищим світовим вимогам. У цьому ж році компанія отримує найпрестижнішу нагороду в індустрії - ISO / TS 16949. З цього моменту Sava стає повноправним членом Goodyear's European Truck Force, яка надає свої послуги цілодобово.

2002

Goodyear збільшує свою частку акцій у компанії з 60% до 80% і стає одним з головних інвесторів у Словенії.

2004

Goodyear став стовідсотковим власником марки шин Sava Tires і однойменного виробництва.

В даний час в компанії працює близько півтори тисячі осіб, а щорічні обсяги виробництва досягають 6 мільйонів шин на рік, причому 90% виробленої продукції йде на експорт.

Багато уваги компанія приділяє розробкам нових моделей. Дослідницькі центри Goodyear працюють у Люксембурзі й Акроні (США), а тести проводяться на полігонах Goodyear, розташованих по всьому світу.